מנויים וכרטיסי כניסה זולים: איך לחסוך וליהנות מהכיף הבלתי מוגבל בדיג’אמפ?”

דיג'אמפ מנויים
דיג'אמפ מנויים

לבלות עם הילדים בטרמפולינות ובלי להכביד על הכיס

אם אתם מחפשים חוויה כיפית במתחם דיג’אמפ בירושלים, אבל גם רוצים לחסוך במחירי הכניסה, אנחנו כאן כדי לעזור לכם. בדיג’אמפ, אנחנו מבינים שחשוב לספק אפשרויות זולות וזמינות לכולם. הנה כמה טיפים כיצד תוכלו לחסוך וליהנות מהכיף הבלתי נגמר במתחם:

מהם הדרכים החכמות להנות מהדיג'אמפ?

מנוי לטרמפולינות דיג'אמפ
מנוי לטרמפולינות דיג'אמפ

מנויים שנתיים:
ללא שום ספק הדרך הטובה ביותר בדיג’אמפ, אנחנו מציעים מנויים שנתיים במחירים מוזלים. על ידי רכישת מנוי, תוכלו לגשת למתחם בכל יום במהלך החודש וליהנות מכל הפעילויות שיש להציע. זהו הדרך הטובה ביותר לחסוך ולשמור על הכיף במחיר נמוך.
כמה נמוך? בתשלום של מחיר כניסה אחת, תוכלו להיכנס כל החודש!

כרטיסי כניסה מוקדמים: אם אתם מתכננים לבקר בדיג’אמפ ביום ספציפי, כדאי לבדוק באתר את זמינות המתחם עבורכם. ולעקוב אחרי מבצעים שונים שקיימים כדי לרכוש כרטיסי כניסה מראש. כרטיסים אלו מוצעים במחירים מוזלים יותר מאשר בקופות עצמן, ובדרך כלל קיימים בשעות העומס. דרך מצויינת טרם הביקור עצמו לחסוך כסף בכניסה וליהנות מהכיף במחיר נמוך.

דילים והטבות מיוחדות: תוכלו לעקוב אחרי הדילים וההטבות המיוחדות של דיג’אמפ באמצעות האתר הרשמי או דף הפייסבוק שלנו. במועדים מיוחדים, ניתן למצוא הטבות כמו כרטיסים במחיר מוזל, מבצעים על אטרקציות מסוימות ועוד.

קופונים והטבות לחברים: דיג’אמפ תציע קופונים והטבות מיוחדות ללקוחות הנרשמים לניוזלטר שלהם או משתפים את החוויה עם חברים. בכך, תוכלו לקבל הטבות נוספות והנחות במחירי הכניסה.

Djump מתחם הג'מבורי
Djump מתחם הג'מבורי

באים לקפוץ גבוה בדיג'אמפ

למה אתם מחכים?
הביאו את הילדים להוציא אנגריה ולהנות מחוויה מושלמת של אחר הצהריים. 
הם יודו לכם על כל דקה.
אז אל תחכו יותר מידי ובואו עם הילדים לדיג’אמפ במחירים זולים נוחים לבילוי מלא שמחה ואנרגיות. בתכנון נכון תוכלו לחסוך וליהנות מהכיף הבלתי נגמר במתחם המדהים שלנו.

אז אנחנו והצוות מחכים לכם בדיג’אמפ לאחר צהריים מושלם ומהנה, לחוויה כיפית לכם ולילדים. 
עוד מעט מתחיל החופש הגדול, שווה לכם לבדוק את תוכנית המנויים שלנו, שכן המקומות מוגבלים. 
במחירים שלא תמצאו בשום מקום! 
צוות הדיג’אמפ, מאחל לכולכם קפיצה מהנה – ובילוי מוצלח.

קופצים בדיג'אמפ
לבעלי מנויים בלבד!

59 ₪

39 ₪ בלבד

לתקופת חול המועד.